خانه و آشپزخانهصوتی و تصویری

قیمت 113 مدل پایه دیواری و سقفی (براکت) تلویزیون+راهنمای خرید

اگر شما هم تلویزیون بزرگ و عریض دارید ، قطعا باید بدانید که چنین تلویزیونی محیط بسیار زیادی را اشغال میکند، در شرایطی که فضای کافی برای دیزاین کردن و چیدمان تلویزیون در محیط منزل یا کار نداشته باشید، پایه دیواری و سقفی تلویزیون یا براکت راه حلی مناسب برای شماست. حالا در بین این همه پایه دیواری و سقفی تلویزیون برای شما کدام مناسب است؟ نگران نباشید! ما در این راهنمای خرید به شما کمک می کنیم تا بهترین پایه دیواری و سقفی تلویزیون یا براکت را با بهترین قیمت و کیفیت از فروشگا ههای معتبر اینترنتی خریداری نمائید. پس در ادامه با کالا نقد همراه باشید…

در انتهای این پست می توانید پرفروش ترین پایه های دیواری و سقفی تلویزیون پیشنهاد شده ما را مشاهده نمایید.

انواع پایه دیواری و سقفی تلویزیون

به طور کلی پایه دیواری و سقفی تلویزیون به 6 نوع تقسیم می شوند که در ذیل هر یک را به طور اختصار توضیح می دهیم.

?بهترین پایه های دیواری و سقفی تلویزیون را اینجا ببینید + لیست قیمت + خرید?

1) پایه دیواری بازویی تلویزیون

پایه دیواری و سقفی تلویزیون1-کالا نقد

پایه دیواری بازویی تلویزیون امکان حرکت در تمامی جهات از جمله زوایای جلو، عقب، بالا، پایین، چپ و راست را به کاربر می دهد. پایه دیواری بازویی تلویزیون همانطور که گفتیم از قابلیت خوبی برای چرخاندن صفحه نمایشگر تلویزیون برخوردار است.
شما کاربران عزیز می توانید به کمک پایه دیواری بازویی تلویزیون و انتخاب یک دیوار مناسب به سادگی زوایای قابل دید تلویزیون را برای خود مهیا کنید.

2) پایه دیواری تلویزیون ثابت

پایه دیواری و سقفی تلویزیون2-کالا نقد

این نوع پایه دیواری تلویزیون با قابلیت ثابت نگه داشتن تلویزیون بر روی دیوار طراحی و تولید شده است و اجازه حرکت و چرخش را در این نوع پایه دیواری تلویزیون، به کاربر نمی دهد. اگرچه پایه دیواری تلویزیون ثابت برای هر نوع تلویزیون با هر نوع اندازه و اینچی طراحی شده است، اما برای تلویزیون های حداکثر 55 اینچ مناسب تر هستند.

پایه دیواری تلویزیون ثابت از سه قطعه فلزی بسیار مقاوم تشکیل شده است. یک قطعه برای نصب شدن بر روی دیوار و دو قطعه دیگر برای اتصال به تلویزیون هستند که مانند بازو دستگاه شما را بر دوش خود ثابت نگه می دارند. این دو قطعه پایه دیواری (ثابت) تلویزیون در اندازه و سایز های متنوع طراحی و تولید شده اند تا تلویزیون هایی با اندازه های 42 الی 70 اینچ را پشتیبانی کنند. قطعه ی اصلی پایه دیواری تلویزیون را می‌توانید به آسانی و بدون نیاز به متخصص بر روی دیوار وصل کنید.

3) پایه دیواری تلویزیون متحرک

پایه دیواری و سقفی تلویزیون3-کالا نقد

این نوع پایه دیواری تلویزیون با امکان تغییر زاویه 15 درجه به سمت بالا و پایین به کاربران خود امکان دسترسی راحت تر را میدهند. از این رو پایه دیواری تلویزیون متحرک با وجود یک پیچ و یا دکمه مخصوص امکان تنظیم شیب صفحه را برایتان مهیا می کند، با این کار حتی اگر تلویزیون خود را در ارتفاعی بالا نیز نصب کرده اید، میتوانید به طرز بسیار آسانی موفق به تماشای تصاویر نمایشگر آن شوید.

با استفاده از پایه دیواری تلویزیون متحرک خیلی راحت به درگاه های ارتباطی پشت تلویزیون خود دسترسی پیدا کنید.

همچنین شیب دار کردن صفحه نمایشگر با استفاده از پایه دیواری تلویزیون متحرک، سبب کاهش بازتاب نور خورشید و یا دیگر منابع نورانی موجود در محیط به صفحه نمایشگر تلویزیون شما خواهد شد و با این وجود تصاویر را با کیفیت مناسب و نور واقعی خود نمایشگر مشاهده خواهید کرد.

4) پایه سقفی تلویزیون

پایه دیواری و سقفی تلویزیون4-کالا نقد

پایه سقفی علاوه بر تغییر زاویه 15 درجه به سمت بالا و پایین قابلیت فاصله گرفتن از سقف با توجه به ارتفاع محیط را دارد و برای مکان هایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که دیوار مستحکم و مقاوم برای تکیه گاه و نصب پایه دیواری تلویزیون، ندارند پس بدین ترتیب استفاده از پایه سقفی، کاربرد بسیار زیادی نزد کاربران پیدا خواهد کرد و مورد توجه قرار میگیرند.

5) پایه ایستاده یا نمایشگاهی

پایه دیواری و سقفی تلویزیون5-کالا نقد

پایه ایستاده یا نمایشگاهی تلویزیون این نوع پایه ها بصورت ایستاده و قابلیت جابه جایی را هم نیز دارند و مناسب برای تلویزیون های بسیار بزرگ می باشند.

6) پایه مانیتورینگ

پایه دیواری و سقفی تلویزیون6-کالا نقد

پایه های مانیتوریگ هم تقریبا همانند پایه دیواری بازویی تلویزیون میباشند ولی با این تفاوت که بر روی میز نصب می شوند.

پایه دیواری تلویزیون چه مزایایی دارد؟

 • استفاده از پایه دیواری تلویزیون ال ای دی و ال سی دی برای منازلی که کودکان مدام در حال رفت و آمد هستند بسیار مناسب است. زیرا تلویزیون نصب شده روی دیوار دیگر امکان جابجا شدن و تکان خوردن توسط کودکان را ندارد. در صورتی که میزهای تلویزیون این مزیت را ندارند.
 • فرض کنید که فضای بزرگی برای چیدمان منزل در اختیار دارید، باید بدانید طراحی‌ شیک و زیبای این پایه‌ دیواری های تلویزیون جلوه خاصی به منزل شما خواهد داد پس فقط علت کمبود جا اکتفا نکنید چرا که پایه دیواری تلویزیون مزایای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد.
 • در مکان‌های عمومی و شلوغ و پر رفت و آمد استفاده از پایه دیواری تلویزیون ال ای دی و پایه دیواری تلویزیون ال سی دی نیز بسیار توصیه می‌ شود. بدین شکل دیگر خطر تکان خوردن و افتادن تلویزیون وجود ندارد.

?مشاهده انواع پایه های دیواری و سقفی تلویزیون + قیمت روز?

قبل از خرید پایه دیواری و سقفی تلویزیون به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

1) انتخاب نوع

نخستین نکته در خصوص خرید پایه دیواری تلویزیون توجه به نوع آن است که برای این منظور ما در بخش قبلی از همین مطلب شما را با انواع مختلفی از این براکت های دیواری آشنا کردیم و حال دیگر انتخاب از میان آنان بسته به میزان بودجه و نظر خود شما خریداران عزیز دارد.

یادتان باشد در جایی که دیوار مناسب برای نصب تلویزیون بر روی آن وجود ندارد، به هیچ عنوان نباید از دیوارهای کاذب برای این منظور استفاده کنید؛ بهترین گزینه برای چنین مکان‌هایی استفاده از پایه های سقفی برای نصب مستحکم تلویزیون می باشد.

2) جنس پایه

فاکتور مهم بعدی در انتخاب و خرید پایه دیواری تلویزیون توجه به جنس آن می باشد که برای این منظور شما در بازار می توانید با پایه هایی فلزی، آهنی و همچنین استیل مواجه شوید. انتخاب در این خصوص بیشتر بسته به وزن تلویزیون و اندازه آن برایتان دارد.

3) تناسب با اندازه تلویزیون

نکته سوم در انتخاب پایه دیواری و سقفی تلویزیون توجه به تناسب آن با سایز تلویزیون شما است که برای این منظور پیشنهاد می کنیم حتما با مطالعه بخش راهنمای خرید پایه از مناسب بودن آن برای نصب تلویزیون چند اینچی خود اطمینان حاصل نمایید.

4) حداکثر تحمل وزن

از توجه داشتن به حداکثر وزنی که پایه انتخابی تان می تواند متحمل آن شود نیز غافل نشوید! برای این منظور بهتر است با توجه به وزن کل تلویزیون خود وارد عمل شده و سعی کنید پایه ای را خریداری نمایید که حتی بیش از وزن نمایشگر خانگی شما را می تواند تحمل نماید.

5) نوع دیوار

یکی از مهمترین عامل هایی که بیشتر خریداران نسبت به آن آگاه نیستند، توجه به نوع دیواری است که می خواهند تلویزیون را روی آن نصب کنند.

قبل از خرید محصول جنس دیوار اتاق را بررسی نمایید که از چه نوعی است. آیا دیوار اتاقتان بتنی یا آجری و… است؟ یا از دیوار کاذب جهت نصب تلویزیون خود می خواهید استفاده کنید؟

ما به طور قطع به شما میگوییم که به هیچ عنوان از دیوار کاذب جهت نصب استفاده نکنید. توصیه ما به شما این است که حتما از پایه های دیواری سقفی جهت نصب تلویزیون خود استفاده کنید.

6) قیمت

در این مطلب ما هر آنچه که بر روی قیمت پایه دیواری و سقفی تلویزیون موثر است را برایتان توضیح دادیم و حال دیگر این شما هستید که باید متناسب با میزان بودجه و صد البته مشخصاتی همچون وزن و اندازه نمایشگر خانگی خود اقدام به خرید یک براکت دیواری مستحکم و قابل اطمینان برای خود باشید.

پایه دیواری و سقفی تلویزیون7-کالا نقد

نحوه نصب پایه دیواری تلویزیون

درصورتی‌که در آپارتمان کوچک زندگی می‌کنید و یا دوست ندارید تلویزیون خود را روی میز قرار دهید وصل کردن آن روی دیوار بهترین روش جایگزین خواهد بود. در ادامه قصد داریم شما را با نحوه نصب پایه دیواری تلویزیون آشنا نماییم تا بتوانید خود در منزل این کار را انجام دهید.

1) انتخاب پایه دیواری مناسب

ارزان‌ترین پایه دیواری تلویزیون نوع ثابت آن است. درصورتی‌که می‌خواهید تلویزیون شما در فاصله کمی از دیوار نصب شود پایه دیواری تلویزیون ثابت گزینه مناسبی برای این کار خواهد بود. پایه دیواری منعطف دارای کارایی بسیار زیادی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تنظیم فاصله دیوار تا تلویزیون و چرخش آن به چپ و راست اشاره نمود.

به‌طورکلی درصورتی‌که انواع پایه‌های دیواری را بشناسید می‌توانید پایه دیواری موردنظر خود را با فضای منزل یا محل کار شما تناسب دارد خریداری نمایید.

2) مشخص کردن موقعیت تلویزیون روی دیوار

در مرحله بعد محل قرار گرفتن تلویزیون روی دیوار را باید مشخص نمود. تلویزیون باید در سطح چشم شما نصب گردد. اگر تلویزیون را بالاتر از این سطح قرار دهید، به‌عنوان‌مثال روی شومینه باعث خواهد شد در طولانی‌مدت دچار گردن درد شوید.

علاوه بر این، در مواقعی که تمایل دارید در حالت دراز کشیده تلویزیون نگاه کنید اگر آن را در یک سطح بالا روی دیوار نصب کنید مجبور می‌شوید گردن خود را به عقب بکشید که این بار هم باعث فشار روی مهره‌های گردن و گردن درد خواهید شد.

3) اتصال پایه دیواری تلویزیون

پایه دیواری تلویزیون را به پشت بخوابانید و شاخک‌های آن را با پیچ‌های مخصوص که در جعبه قرار دارند به پشت تلویزیون متصل نمایید. سپس صفحه اصلی پایه دیواری تلویزیون را در محل موردنظر روی دیوار قرار دهید و با استفاده از متر و تراز روی پایه دیواری، مطمئن شوید که پایه دیواری تعادل خوبی دارد. محل‌های موردنظر جهت سوراخ کردن دیوار را علامت‌گذاری نمایید.

حال محل‌های علامت‌گذاری شده را سوراخ نمایید و صفحه اصلی پایه دیواری را به دیوار پیچ نمایید. اگر پایه دیواری شما سنگین باشد از یک نفر برای نگاه‌داشتن آن کمک بخواهید. درنهایت تلویزیون را با استفاده از شاخک‌های وصل شده به صفحه اصلی متصل نمایید. به‌عنوان حسن ختام کار، پیچ زیر شاخک را برای ثابت شدن تلویزیون سفت نمایید.

پایه دیواری و سقفی تلویزیون8-کالا نقد

سوالات متداول در مورد پایه دیواری و سقفی تلویزیون

رایج ترین پایه های دیواری و سقفی تلویزیون در بازار چه جنسی دارند؟

پایه دیواری های تلویزیون آهنی، پایه دیواری تلویزیون فلزی و استیل رایج ترین جنس های پایه دیواری و سقفی در بازار می باشند.

از پایه دیواری تلویزیون به چه روش هایی نگهداری کنیم؟

 • حتما بعد از خریداری محصول از کمک فرد متخصص در زمینه نصب براکت دیواری خود استفاده نمایید.
 • قبل از نصب پایه و پیچ کردن آن، توجه داشته باشید که زیر محل مشخص شده هیچ گونه سیم برقی وجود نداشته باشد، زیرا امکان خطر برق گرفتگی وجود دارد.

خُب، تا اینجای کار با انواع و اقسام پایه دیواری و سقفی تلویزیون و ویژگی های آنها آشنا شدید و مطابق سلیقه‌ی خود به خوبی می دانید که کدام یک را انتخاب کنید. امیدواریم راهنمای خرید و مقایسه امروز در دسته بندی خانه و آشپزخانه / صوتی و تصویری برای خریدی رضایت بخش، به شما کمک کرده باشد. شما می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با ما در میان بگذارید. متشکریم که برای مطالعه این مقاله وقت گذاشتید. در ادامه برای کمک به خریدی بهتر چند مدل پرفروش را گردآوری کرده ایم که بد نیست مقایسه آن ها را ببینید. محصولاتی که توانسته اند با کیفیت قابل توجهی رضایت خریداران خود را جلب کنند. دوستان عزیز هم چنین توجه کنید که با کلیک روی تصویر یا دکمه زیر هر محصول، می توانید تصاویر و اطلاعات بیشتری درباره آن محصول به دست بیاورید.

معرفی 113 مدل از پرفروش ترین پایه های دیواری و سقفی تلویزیون

دوستان عزیز توجه داشته باشید که ممکن است بعضی از محصولات موجود در این پست به مرور زمان به دلیل مواردی نظیر ناموجود شدن آن در بازار، پایان تولید محصول و یا منقضی شدن تاریخ تولید، در فروشگاه تامین کننده ناموجود شود. در این صورت شما عزیزان می توانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی استفاده کنید.

 • نحوه نمایش محصول ها
پایه دیواری تلویزیون مارشل  مدل M2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

پایه دیواری تلویزیون مارشل  مدل M2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل ۴D مناسب برای تلویزیون های 32 تا 58 اینچ

پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل ۴D مناسب برای تلویزیون های 32 تا 58 اینچ

 • جنس: فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون مدل TAK43 مناسب برای تلوزیون 22 تا 43 اینچ

پایه دیواری تلویزیون مدل TAK43 مناسب برای تلوزیون 22 تا 43 اینچ

 • جنس: ورق آهن ، فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون ثنا براکت مدل FT مناسب برای تلویزیون های 32 تا 65اینچ

پایه دیواری تلویزیون ثنا براکت مدل FT مناسب برای تلویزیون های 32 تا 65اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل H8 مناسب برای تلوزیون 32 تا 55 اینچ

پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل H8 مناسب برای تلوزیون 32 تا 55 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون سامسونگ مدل براکت مناسب برای تلویزیون های 40 تا 60 اینچ

پایه دیواری تلویزیون سامسونگ مدل براکت مناسب برای تلویزیون های 40 تا 60 اینچ

 • جنس: فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W3 مناسب برای تلوزیون 30 تا 65 اینچ

پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W3 مناسب برای تلوزیون 30 تا 65 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون مدل M2243 مناسب برای تلویزیون های 22 تا 43 اینچ

پایه دیواری تلویزیون مدل M2243 مناسب برای تلویزیون های 22 تا 43 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تی وی جک مدل Z2 مناسب برای تلویزیون های 26 تا 52 اینچ

پایه دیواری تی وی جک مدل Z2 مناسب برای تلویزیون های 26 تا 52 اینچ

 • جنس: فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون ثنا براکت مدل FT مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچ

پایه دیواری تلویزیون ثنا براکت مدل FT مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری متحرک مدل L2 مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچی

پایه دیواری متحرک مدل L2 مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچی

 • جنس: فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W6 مناسب برای تلوزیون 55 تا 85 اینچ

پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W6 مناسب برای تلوزیون 55 تا 85 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلوزیون کاردو مدل C2 مناسب برای تلوزیون 36 تا 55 اینچی

پایه دیواری تلوزیون کاردو مدل C2 مناسب برای تلوزیون 36 تا 55 اینچی

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W8 مناسب برای تلوزیون 43 تا 65 اینچ

پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W8 مناسب برای تلوزیون 43 تا 65 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه رومیزی تلویزیون دیاموند مدل آریا مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

پایه رومیزی تلویزیون دیاموند مدل آریا مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

 • جنس: ورق آهن
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل 3D مناسب برای تلویزیون های 32 تا 58 اینچ

پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل 3D مناسب برای تلویزیون های 32 تا 58 اینچ

 • جنس: فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W4 مناسب برای تلوزیون 32 تا 52 اینچ

پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W4 مناسب برای تلوزیون 32 تا 52 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W5 مناسب برای تلوزیون 32 تا 58 اینچ

پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W5 مناسب برای تلوزیون 32 تا 58 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه رومیزی مدل Aren01 مناسب تلویزیون های 42 تا 55 اینچ

پایه رومیزی مدل Aren01 مناسب تلویزیون های 42 تا 55 اینچ

 • جنس: ورق آهن
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل A2 مناسب برای تلوزیون 55 تا 85 اینچ

پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل A2 مناسب برای تلوزیون 55 تا 85 اینچ

 • جنس: ورق آهن
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل D مناسب برای تلویزیون های 22 تا 40 اینچ

پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل D مناسب برای تلویزیون های 22 تا 40 اینچ

 • جنس: فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون سرافراز مدل براکت W7 مناسب برای تلویزیون های تا 43 اینچ

پایه دیواری تلویزیون سرافراز مدل براکت W7 مناسب برای تلویزیون های تا 43 اینچ

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای تمامی انواع تلویزیون که جای پیچ پشت آنها 10×10 و 20×20 CM باشد جنس: فولاد فاصله از دیوار در حالت باز 35 سانت مفاصل قوی و استحکام مناسب. دارای استاندارد VESA و برچسب استقامت سازه قابل تحرک به تمام جهات بالا، پایین، چپ، راست جلو و عقب نصب آسان قابلیت نصب تلویزیون در کنج دیوار و داشتن برشور راهنمای نصب و لوازم کامل نصب نکته: این پایه براکت برای تلویزیونهای تا 43 اینچ طراحی شده ولی نکته مهم جهت استفاده، فاصله شاسی پشت تلویزیون است. برای تمامی تلویزیونهای حتی تا 50 اینچ که شاسی 10×10 و 20×20 سانت دارند میتوان از این براکت استفاده نمود
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری متحرک مدل L1 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 43 اینچی

پایه دیواری متحرک مدل L1 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 43 اینچی

 • جنس: فلز
 • امکانات: حرکت
مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
پایه دیواری تلویزیون مدل سرافراز براکت W3 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 65 اینچ

پایه دیواری تلویزیون مدل سرافراز براکت W3 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 65 اینچ

مشخصات

  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه مانیتور تی وی جک مدل X1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  پایه مانیتور تی وی جک مدل X1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون ایفل براکت مدل E2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون ایفل براکت مدل E2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  • جنس: آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل C1 مناسب برای تلوزیون 32 تا 43 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل C1 مناسب برای تلوزیون 32 تا 43 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه ی دیواری متحرک دنیز مناسب برای تلویزیون های 40 تا 60 اینچ

  پایه ی دیواری متحرک دنیز مناسب برای تلویزیون های 40 تا 60 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون سرافراز مدل براکت کد f7 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون سرافراز مدل براکت کد f7 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه رومیزی تلویزیون مدل S1 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  پایه رومیزی تلویزیون مدل S1 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W2 مناسب برای تلوزیون 17 تا 42 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W2 مناسب برای تلوزیون 17 تا 42 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلوزیون اچ کلس مدل H300 مناسب برای تلوزیون های 37 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلوزیون اچ کلس مدل H300 مناسب برای تلوزیون های 37 تا 60 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: چرخش 360 درجه
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه مانیتوری تی وی جک مدل W1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  پایه مانیتوری تی وی جک مدل W1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ال سی دی آرم مدل TWM-510 مناسب برای تلویزیون های سایز 42 تا 75 اینچ

  پایه دیواری ال سی دی آرم مدل TWM-510 مناسب برای تلویزیون های سایز 42 تا 75 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه رومیزی تلویزیون ال سی دی آرم مدل TS-45 مناسب سایز 32 تا 55 اینچ

  پایه رومیزی تلویزیون ال سی دی آرم مدل TS-45 مناسب سایز 32 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تی وی جک مدل Z7 مناسب برای تلوزیون 43 تا 60 اینچی

  پایه دیواری تی وی جک مدل Z7 مناسب برای تلوزیون 43 تا 60 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه رومیزی تلویزیون مدل K444 مناسب تلویزیون های 42 تا 58 اینچ

  پایه رومیزی تلویزیون مدل K444 مناسب تلویزیون های 42 تا 58 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل HMC40 مناسب برای تلویزیون های 46 تا 65 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل HMC40 مناسب برای تلویزیون های 46 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل WY20 مناسب برای تلویزیون 20 تا 43 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل WY20 مناسب برای تلویزیون 20 تا 43 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون الفا براکت مدل F2 مناسب برای تلویزیون های سایز 32 تا 52 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون الفا براکت مدل F2 مناسب برای تلویزیون های سایز 32 تا 52 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ال سی دی ارم مدل 460 مناسب برای سایز 32 تا 65 اینچ

  پایه دیواری ال سی دی ارم مدل 460 مناسب برای سایز 32 تا 65 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون ایکس ویژن مدل Z55 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون ایکس ویژن مدل Z55 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 60 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری متحرک دنیز مناسب برای تلویزیون های 22 تا 40 اینچ

  پایه دیواری متحرک دنیز مناسب برای تلویزیون های 22 تا 40 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل JOFT55 مناسب برای تلوزیون 46 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل JOFT55 مناسب برای تلوزیون 46 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری مدل M2 مناسب برای تلویزیون های 43 تا 55 اینچ

  پایه دیواری مدل M2 مناسب برای تلویزیون های 43 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل S55 مناسب برای تلویزیون های سایز 32 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل S55 مناسب برای تلویزیون های سایز 32 تا 60 اینچ

  مشخصات

  • سایر توضیحات
   حداکثر وزن مجاز 45کیلوگرم مناسب برای تلویزیون های سایز 32تا52 اینچ رنگ استاتیک کوره ای ضد زنگ سایز متغیر تغییر زاویه نصب سریع و آسان مستحکم و قوی
  • ابعاد
   45x15x8 سانتی‌متر
  • وزن
   1700 گرم
  • توضیحات حرکت
   15درجه به بالا و پایین
  • توضیحات نصب
   قرار داشتن تمام یراق آلات مورد نیاز برای نصب و مونتاژ درون بسته بندی
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل f4 مناسب برای تلوزیون 32تا 43 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل f4 مناسب برای تلوزیون 32تا 43 اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلوزیون اچ کلس مدل H450 مناسب تلوزیون های 40 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلوزیون اچ کلس مدل H450 مناسب تلوزیون های 40 تا 60 اینچ

  • جنس: آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری متحرک مدل sam-son مناسب برای تلویزیون های 23تا 55 اینچ

  پایه دیواری متحرک مدل sam-son مناسب برای تلویزیون های 23تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل tak43 مناسب برای تلوزیون 22 تا 43 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل tak43 مناسب برای تلوزیون 22 تا 43 اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه سقفی تلویزیون تی وی جک مدل S2 مناسب برای تلوزیون های 17 تا 32 اینچ

  پایه سقفی تلویزیون تی وی جک مدل S2 مناسب برای تلوزیون های 17 تا 32 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون سام سون مدل sam55 مناسب ۳۲ تا ۵۵ اینچ

  پایه دیواری تلویزیون سام سون مدل sam55 مناسب ۳۲ تا ۵۵ اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ای جی ام مناسب برای تلویزیون های 32 تا 43 اینچی

  پایه دیواری ای جی ام مناسب برای تلویزیون های 32 تا 43 اینچی

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه ایستاده تلویزیون ال سی دی آرم مدل ترولی TR-160 مناسب برای تلویزیون های 42 تا 75 اینچ

  پایه ایستاده تلویزیون ال سی دی آرم مدل ترولی TR-160 مناسب برای تلویزیون های 42 تا 75 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه ایستاده تلویزیون مدل کیپ مناسب سایز 32 تا 80 اینچ

  پایه ایستاده تلویزیون مدل کیپ مناسب سایز 32 تا 80 اینچ

  • جنس: آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه ایستاده تلویزیون مدل x80 مناسب برای تلویزیون 40 تا 80 اینچ

  پایه ایستاده تلویزیون مدل x80 مناسب برای تلویزیون 40 تا 80 اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل 3D-3252 مناسب سایز 32 تا 52 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون پروپ مدل 3D-3252 مناسب سایز 32 تا 52 اینچ

  • جنس: آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه رومیزی تلوزیون تی وی آرم مدل 1000 مناسب تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  پایه رومیزی تلوزیون تی وی آرم مدل 1000 مناسب تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون ال سی دی آرم مدل TW-460 مناسب تلویزیون 32 تا 65 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون ال سی دی آرم مدل TW-460 مناسب تلویزیون 32 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل L2-NEW مناسب برای تلویزیون های 30 تا 60 اینچی

  پایه دیواری تلویزیون مدل L2-NEW مناسب برای تلویزیون های 30 تا 60 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری مدل M3 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 43 اینچ

  پایه دیواری مدل M3 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 43 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تی وی جک مدل N2 مناسب برای تلوزیون 40 تا 65 اینچی

  پایه دیواری تی وی جک مدل N2 مناسب برای تلوزیون 40 تا 65 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری وروان مدل BTWR03 مناسب برای تلویزیون های 18 تا 40 اینچ

  پایه دیواری وروان مدل BTWR03 مناسب برای تلویزیون های 18 تا 40 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون سامسونگ مدل T-J300 مناسب تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون سامسونگ مدل T-J300 مناسب تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری آلفا مدل F2 مناسب برای تلوزیون 36 تا 55 اینچی

  پایه دیواری آلفا مدل F2 مناسب برای تلوزیون 36 تا 55 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تی وی آرم مدل T6 مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تی وی آرم مدل T6 مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ثابت تلویزیون مدل TVARM-S20 مناسب برای تلویزیون های 17 تا 40 اینچی

  پایه دیواری ثابت تلویزیون مدل TVARM-S20 مناسب برای تلویزیون های 17 تا 40 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری مارشال مدل F2 مناسب برای تلوزیون 32 تا 55 اینچ

  پایه دیواری مارشال مدل F2 مناسب برای تلوزیون 32 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه کمکی تلویزیون مدل R2 مناسب تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  پایه کمکی تلویزیون مدل R2 مناسب تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون سون مدل S40-1.5 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون سون مدل S40-1.5 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 60 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: بازشوندگی
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل gl-3055 مناسب برای تلویزیون های 30 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل gl-3055 مناسب برای تلویزیون های 30 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه ایستاده تلویزیون مدل s3275 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  پایه ایستاده تلویزیون مدل s3275 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: چرخش 360 درجه
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل براکت محرک مناسب برای تلویزیون های 17 تا 43 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل براکت محرک مناسب برای تلویزیون های 17 تا 43 اینچ

  مشخصات

  • ابعاد
   9.5x33x33 سانتی‌متر
  • وزن
   2036 گرم
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری وروان مدل PS4844 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 65 اینچ

  پایه دیواری وروان مدل PS4844 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری آراز مدل S46 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 55 اینچ

  پایه دیواری آراز مدل S46 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 55 اینچ

  • جنس: فلز
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری نکست مدل D70 ثابت مناسب برای تلویزیون های 49 تا 75 اینچ

  پایه دیواری نکست مدل D70 ثابت مناسب برای تلویزیون های 49 تا 75 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون آلفا براکت مدل F2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون آلفا براکت مدل F2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  • جنس: آهن - روکش رنگ
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلوزیون سامسونگ مدل P98 مناسب برای تلوزیون 17 تا 43 اینچ

  پایه دیواری تلوزیون سامسونگ مدل P98 مناسب برای تلوزیون 17 تا 43 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل A4 مناسب برای تلوزیون 32 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل A4 مناسب برای تلوزیون 32 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون ایفل براکت مدل E2 مناسب برای تلویزیون های سایز 32 تا 52 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون ایفل براکت مدل E2 مناسب برای تلویزیون های سایز 32 تا 52 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری آلفا مدل R2 مناسب برای دستگاه پخش کننده چند رسانه ای

  پایه دیواری آلفا مدل R2 مناسب برای دستگاه پخش کننده چند رسانه ای

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ال سی دی ارم مدل 305 مناسب برای تلویزیون 17 تا 40 اینچ

  پایه دیواری ال سی دی ارم مدل 305 مناسب برای تلویزیون 17 تا 40 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون تی وی آرم مدل J-55 مناسب برای تلویزیون های 46 تا 55 اینچی

  پایه دیواری تلویزیون تی وی آرم مدل J-55 مناسب برای تلویزیون های 46 تا 55 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه رومیزی مانیتور ال سی دی آرم مدل LD-410B مناسب برای مانیتورهای سایز 10تا29 اینچ

  پایه رومیزی مانیتور ال سی دی آرم مدل LD-410B مناسب برای مانیتورهای سایز 10تا29 اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تکنیکس مدل BKJ-1743 مناسب برای تلویزیون های 17 تا 43 اینچی

  پایه دیواری تکنیکس مدل BKJ-1743 مناسب برای تلویزیون های 17 تا 43 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مارشل براکت مدل M2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مارشل براکت مدل M2 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 55 اینچ

  • جنس: آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری متحرک مدل L3 مناسب برای تلویزیون های 17 تا 32 اینچی

  پایه دیواری متحرک مدل L3 مناسب برای تلویزیون های 17 تا 32 اینچی

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه ایستاده تلویزیون مدل پانوراویژن

  پایه ایستاده تلویزیون مدل پانوراویژن

  • جنس: ورق آهن ، استیل رنگی
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ثابت مدل 3760 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 60 اینچ

  پایه دیواری ثابت مدل 3760 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 60 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه سقفی تلویزیون مدل TNS -02 مناسب برای تلویزیون 24 تا 75اینچ

  پایه سقفی تلویزیون مدل TNS -02 مناسب برای تلویزیون 24 تا 75اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلوزیون سونی مدل P98 مناسب برای تلوزیون 40 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلوزیون سونی مدل P98 مناسب برای تلوزیون 40 تا 60 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون ایکس ویژن مدل ZB55 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون ایکس ویژن مدل ZB55 مناسب برای تلویزیون های 37 تا 60 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری برتاریو مدل S50 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 50 اینچی

  پایه دیواری برتاریو مدل S50 مناسب برای تلویزیون های 40 تا 50 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلوزیون تی ان اس مدل R18 مناسب برای تلوزیون های 32 تا 50 اینچ

  پایه دیواری تلوزیون تی ان اس مدل R18 مناسب برای تلوزیون های 32 تا 50 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تی وی جک مدل Z2 مناسب برای تلوزیون 26 تا 52 اینچی

  پایه دیواری تی وی جک مدل Z2 مناسب برای تلوزیون 26 تا 52 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ال سی دی آرم مدل TWM-500 مناسب برای تلویزیون های 26 تا 55 اینچ

  پایه دیواری ال سی دی آرم مدل TWM-500 مناسب برای تلویزیون های 26 تا 55 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه مانیتور مدل TN1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  پایه مانیتور مدل TN1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل M1 مناسب برای تلویزیون های 46 تا 65 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل M1 مناسب برای تلویزیون های 46 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون آرتا مدل RT مناسب برای دستگاه پخش کننده چند رسانه ای

  پایه دیواری تلویزیون آرتا مدل RT مناسب برای دستگاه پخش کننده چند رسانه ای

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه رومیزی تلویزیون مدل TVDESK-3265 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  پایه رومیزی تلویزیون مدل TVDESK-3265 مناسب برای تلویزیون های 32 تا 65 اینچ

  • جنس: فلز
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون ارس براکت مدل E888 مناسب برای تلویزیون های 30 تا 60 اینچی

  پایه دیواری تلویزیون ارس براکت مدل E888 مناسب برای تلویزیون های 30 تا 60 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری ایفل مدل E2 مناسب برای تلوزیون 36 تا 55 اینچی

  پایه دیواری ایفل مدل E2 مناسب برای تلوزیون 36 تا 55 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری اسمارطور مدل B-32-50 مناسب برای تلویزیون 32تا 50 اینچ

  پایه دیواری اسمارطور مدل B-32-50 مناسب برای تلویزیون 32تا 50 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری آلفا مدل R1 مناسب برای دستگاه پخش کننده چند رسانه ای

  پایه دیواری آلفا مدل R1 مناسب برای دستگاه پخش کننده چند رسانه ای

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل A44 مناسب برای تلویزیون های 43 تا 65 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل A44 مناسب برای تلویزیون های 43 تا 65 اینچ

  • جنس: فولاد
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلوزیون اچ کلس مدل H400 مناسب تلوزیون های 37 تا 60 اینچ

  پایه دیواری تلوزیون اچ کلس مدل H400 مناسب تلوزیون های 37 تا 60 اینچ

  • جنس: فلز
  • امکانات: تفکیک قطعات
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل L4 مناسب برای تلوزیون 26 تا 55 اینچی

  پایه دیواری تلویزیون کاردو مدل L4 مناسب برای تلوزیون 26 تا 55 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه مانیتور مدل X1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  پایه مانیتور مدل X1 مناسب برای مانیتور های 15 تا 22 اینچی

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W3 مناسب برای تلوزیون 30 تا 65 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون تی وی جک مدل W3 مناسب برای تلوزیون 30 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری مدل T6-w مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچ

  پایه دیواری مدل T6-w مناسب برای تلویزیون های 36 تا 55 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه سقفی تلویزیون تی وی جک مدل S3 مناسب برای تلوزیون های 32 تا 60 اینچ

  پایه سقفی تلویزیون تی وی جک مدل S3 مناسب برای تلوزیون های 32 تا 60 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه دیواری تلویزیون مدل F999 مناسب برای تلویزیون 32 تا 43 اینچ

  پایه دیواری تلویزیون مدل F999 مناسب برای تلویزیون 32 تا 43 اینچ

  • جنس: ورق آهن
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا
  پایه سقفی تلویزیون مدل C-1200 مناسب برای سایز 24 تا 65 اینچ

  پایه سقفی تلویزیون مدل C-1200 مناسب برای سایز 24 تا 65 اینچ

  • جنس: ورق آهن ، فلز
  • امکانات: حرکت
  مشاهده تصاویر بیشتر ، موجودی ، قیمت روز و خرید از دیجی کالا

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا